Hvězdné americké sportovkyně ohlásily zásnuby po čtyřletém randění

Sportovní hvězdy Sue Birdová a Megan Rapinoeová ohlásily zásnuby. Slavná basketbalistka a úspěšná fotbalistka randily čtyři roky, seznámily se na olympiádě v Riu de Janeiru. Birdová na Instagramu zveřejnila fotografii, na které jí partnerka v pokleku navléká zásnubní prsten. V roce 2018 se sportovkyně staly prvním párem osob stejného pohlaví na titulní straně magazínu ESPN The Body Issue.
Hvězdné sportovkyně oznámily zásnuby. | Video: ESPN's Body Issue, Associated Press, Instagram/Sue Bird, Instagram/Megan Rapinoe

Čtyřicetiletá rozehrávačka Birdová je čtyřnásobnou olympijskou vítězkou a stejný počet titulů má i z mistrovství světa. Na začátku října se Seattlem počtvrté vyhrála zámořskou ligu WNBA. Pětatřicetiletá Rapinoeová má olympijské zlato z Londýna 2012 a dva tituly mistryně světa. Za rok 2019 byla zvolena fotbalistkou hráčkou světa.

 

Právě se děje

před 2 minutami

Rusko má čas do čtvrtečních 12:00, aby umožnilo návrat všech 20 vyhoštěných českých diplomatů na velvyslanectví v Moskvě, řekl Kulhánek.

Zdroj: ČTK
před 10 minutami

Po požáru domu na Praze 5 skončila jedna žena v nemocnici. Hasiči několik osob evakuovali

Pětašedesátiletá žena skončila v nemocnici po odpoledním požáru bytu ve druhém patře činžovního domu v Praze 5. Nadýchala se zplodin. Z domu muselo být evakuováno několik lidí. Hasiči požár dostali rychle pod kontrolu. Rozsah škody a příčinu vzniku ohně zjišťují vyšetřovatelé. 

Hořet začalo krátce po 15:00 v Lidické ulici. "Hasiči nasadili na lokalizaci plamenů jeden vodní proud vnitřní částí budovy. Během zásahu zachránili čtyři osoby pomocí vyváděcích masek a jednoho psa. Několik osob se evakuovalo před příjezdem hasičů," uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Oheň dostali hasiči pod kontrolu za 17 minut, poté ještě kontrolovali skrytá ohniska termokamerou. Museli také rozebrat i část stropního podhledu bytu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy