Opora Chelsea v potížích. Fotbalistu zatkli ve čtyři ráno po konfliktu s modelkou

Sport ČTK Sport, ČTK
18. 5. 2020 7:56
Mladý anglický fotbalový reprezentant Callum Hudson-Odoi z Chelsea byl v neděli nad ránem zatčen ve svém bytě po konfliktu se ženou.
Callum Hudson-Odoi
Callum Hudson-Odoi | Foto: Reuters

Podle deníku The Sun si tam devatenáctiletý útočník pozval modelku, s níž se seznámil v online prostředí. Nejprve flirtovali pomocí zpráv, mladá žena pak poslala fotbalistovi několik svých vyzývavých fotografií a on ji následně požádal, aby ho "navštívila ve spodním prádle". Měl pro ni dokonce poslat auto, které ji přivezlo přes celou metropoli do jeho bytu v západním Londýně.

Policie uvedla, že byla zavolána na místo před čtvrtou hodinou ranní společně s lékaři kvůli ženě, "jíž nebylo dobře". Žena byla převezena do nemocnice, muž, podle deníku Hudson-Odoi, byl zatčen.

Hudson-Odoi, jenž byl v březnu pozitivně testován na koronavirus, v přerušené sezoně odehrál za Chelsea 17 ligových zápasů. Třikrát už nastoupil za seniorskou anglickou reprezentaci, poprvé si zahrál jako osmnáctiletý loni v březnu v kvalifikačním utkání o ME proti Česku ve Wembley (5:0). Stal se tak nejmladším anglickým debutantem v soutěžním utkání v historii.

Útočník Chelsea není první hvězdou Premier League, která porušila opatření přijatá proti šíření koronaviru. Obránce Manchesteru City Kyle Walker a jeho kamarád si pozvali v dubnu domů dvě prostitutky, kterým zaplatili 2200 liber (téměř 70.000 korun) a strávili s nimi noc.

"Chápu, že jako profesionální fotbalista mám jít příkladem. Proto se chci omluvit rodině, přátelům, klubu i fanouškům, že jsem je zklamal," kál se pak Walker.

Moise Kean, dvacetiletý italský útočník Evertonu, o tři týdny později doma uspořádal večírek s přáteli. Záběry pak zveřejnil na sociálních sítích.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Požár na Říčansku mohl kontaminovat vodu v Lítožském rybníce, platí v něm zákaz koupání

V Lítožnickém rybníce v pražské Dubči a v Říčanském potoce byl v úterý vyhlášen zákaz koupání a rybolovu. Voda může být kontaminovaná po požáru skladovací haly v Uhříněvsi. Na Ttwitteru o tom dnes vpodvečer informovali pražští hasiči. Požár uhasili v úterý odpoledne.

V Lítožnickém rybníce v Praze 10 a v Říčanském potoce, který rybníkem protéká, by mohla být závadná voda z čističky odpadních vod. Byl proto vydán zákaz koupání, odebírání vody a lovu ryb v této oblasti. Na místě jsou chemici, uvedli pražští hasiči.

Hala s drogistickým zbožím v Uhříněvsi začala hořet v neděli odpoledne. Plameny se hasičům podařilo dostat pod kontrolu zhruba po dvou hodinách. Dnes dopoledne byla na místě ještě jedna jednotka, která vyhledávala a dohašovala skrytá ohniska.

Vodu použitou při hašení, která měla zvýšené pH, hasiči nejprve nechávali odtéct kanalizací do nedaleké čističky odpadních vod. Ta ale nedokázala zpracovat všechnu kontaminovanou vodu, a i když hasiči s přečerpáváním přestali, část přetekla do Říčanského potoka. Na problém podle mluvčího pražských hasičů Martina Kavky upozornil úhyn několika ryb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy