"Omlouvám se všem." Slovák šíleným zákrokem zranil soupeře, trávník opouštěl v slzách

Rudolf Černík Rudolf Černík
12. 12. 2020 17:53
Slovenský fotbalový reprezentant Lukáš Haraslín nedohrál páteční předehrávku italské ligy s Beneventem, po nesmyslně ostrém zákroku na Gaetana Letiziu byl záložník Sassuola vyloučen.
Faul Lukáše Haraslína | Video: Youtube.com

K tvrdému střetu došlo krátce po zahájení druhého poločasu, kdy Slovák bez možnosti hrát míč prošlápl soupeři kotník.

Rozhodčí nejprve vytáhl pro Haraslína žlutou kartu, když mu však VAR ukázal faul v celé jeho hrubosti, přebarvil svůj verdikt na červeno a čtyřiadvacetiletý rodák z Bratislavy v slzách opustil trávník.

"Chci se všem omluvit, nechtěl jsem Gaetanovi Letiziovi v žádném případě ublížit," kál se slovenský reprezentant po utkání a na sociální sítě přidal fotku, na které pózuje i s obětí svého činu - Letizia na ní má kotník chráněný ortézou.

"Naši chlapci byli skvělí, i přes moje vyloučení dokázali získat tři body," doplnil Haraslín. 

Sassuolo totiž i v deseti hráčích uhájilo těsné vedení 1:0, které už v 8. minutě zařídil z penalty Domenico Berardi, a vyšvihlo se na senzační druhé místo.

Vzkaz Lukáše Haraslína:

 

Právě se děje

před 22 minutami

Chovateli v Ostravě utekl krokodýl, po nebezpečném zvířeti pátrá policie

Policisté v Ostravě intenzivně hledají zhruba metrové mládě krokodýla, které uteklo chovateli ze zahrady v Závodní ulici. Upozornili, že krokodýl může být nebezpečný. Je mrštný a je schopen ulovit menší psy či kočky. Sdělila policejní mluvčí Eva Michalíková.

Policie se o útěku zvířete dozvěděla dnes před 12:00, ze zahrady krokodýl utekl zřejmě v sobotu odpoledne. Jde o druh krokodýl čelnatý (Osteolaemus tetraspis).

"Vzhledem k tomu, že zvíře je už dva dny bez potravy, může být pro veřejnost nebezpečné. Dle konzultace s odborníkem by mohl začít vyhledávat vodní toky, případně se uschovat v listnatém terénu, kde je stín," uvedla Michalíková. Po krokodýlovi podle ní pátrají policisté speciální pořádkové jednotky s policisty z obvodního oddělení.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Počet obětí po záplavách a sesuvech půdy v Indii vystoupil na 160

V Indii v pondělí začaly masivní odklízecí práce po monzunovém dešti, který převážně na západě země vyvolal záplavy a sesuvy půdy. Ty podle agentury AFP nepřežilo více než 159 lidí. Údaje o obětech ale nejsou jednotné - místní úřady, na které se odvolává agentura Reuters, uvádějí přes 160 mrtvých.

V nejvíce zasažených státech Maháráštra, Góa, Telangana a Karnátaka muselo být evakuováno přes 250 000 lidí.

Vláda státu Maháráštra oznámila, že záplavy nepřežilo nejméně 149 lidí, dalších 64 se stále pohřešuje. Podle představitelů tohoto západoindického státu je nepravděpodobné, že jsou stále naživu, protože jsou v troskách uvězněni déle než tři dny. Záchranáři se nemohli rychle dostat k nejvíce zasaženým vesnicím, rozvodněné řeky a sesuvy půdy odřízly příjezdové cesty. Ve vesnici Talije, která leží asi 180 kilometrů od Bombaje, byla pozastavena pátrací akce po 17 nezvěstných.

Zdroj: ČTK
Další zprávy