"Omlouvám se všem." Slovák šíleným zákrokem zranil soupeře, trávník opouštěl v slzách

Rudolf Černík Rudolf Černík
12. 12. 2020 17:53
Slovenský fotbalový reprezentant Lukáš Haraslín nedohrál páteční předehrávku italské ligy s Beneventem, po nesmyslně ostrém zákroku na Gaetana Letiziu byl záložník Sassuola vyloučen.
Faul Lukáše Haraslína | Video: Youtube.com

K tvrdému střetu došlo krátce po zahájení druhého poločasu, kdy Slovák bez možnosti hrát míč prošlápl soupeři kotník.

Rozhodčí nejprve vytáhl pro Haraslína žlutou kartu, když mu však VAR ukázal faul v celé jeho hrubosti, přebarvil svůj verdikt na červeno a čtyřiadvacetiletý rodák z Bratislavy v slzách opustil trávník.

"Chci se všem omluvit, nechtěl jsem Gaetanovi Letiziovi v žádném případě ublížit," kál se slovenský reprezentant po utkání a na sociální sítě přidal fotku, na které pózuje i s obětí svého činu - Letizia na ní má kotník chráněný ortézou.

"Naši chlapci byli skvělí, i přes moje vyloučení dokázali získat tři body," doplnil Haraslín.

Sassuolo totiž i v deseti hráčích uhájilo těsné vedení 1:0, které už v 8. minutě zařídil z penalty Domenico Berardi, a vyšvihlo se na senzační druhé místo.