Tak Ibrahimovic gólem spasil Mourinha. United vyhráli anglický superpohár

Podívejte se na fotogalerii z nedělního anglického superpoháru, který díky trefě Zlatana Ibrahimovice ovládl Manchester United.
José Mourinho vedl United poprvé v soutěžním zápase. Manchester získal Community Shield do nedělního zápasu dvacetkrát, což jej řadí na pomyslnou první příčku.
Do velké šance se zkraje zápasu dostal Marouane Fellaini, ale Leicester neinkasoval. Na druhé straně trefil Okazaki břevno.
První branku vstřelil až po půlhodině hry Jesse Lingard. Mladý Angličan předvedl sólo téměř od poloviny hřiště a střelou na vzdálenější tyč překonal Schmeichela.
Lingard oslavil branku svým oblíbeným gestem. Do letošní sezóny skóroval za Manchester United pouze šestkrát.
Marek Janoš Marek Janoš
7. 8. 2016 20:16
Zlatan Ibrahimovic rozhodl svou první brankou v dresu Manchesteru United anglický Community Shield. Zatím největší letní posila "Rudých ďáblů" si naskočila sedm minut před koncem na centr Valencii a rozhodla o výsledku 2:1 pro Manchester. Ten vedl po první poločase gólem Lingarda, po pauze srovnal Vardy. Konečné slovo měl ale Ibrahimovic.