Nováček z Burnley přehrál doma Watford a odskočil ze zóny sestupu

26. 9. 2016 23:03
Fotbalisté Burnley, kteří se před letošní sezonou vrátili zpět do Premier League, porazili v jediném pondělním zápase 6. kola nejvyšší anglické soutěže Watford 2:0.
Michael Keane z Burnley slaví gól v síti Watfordu
Michael Keane z Burnley slaví gól v síti Watfordu | Foto: Reuters

Burnley - Fotbalisté Burnley v pondělí uzavřeli šesté kolo anglické Premier League domácím vítězstvím na Watfordem 2:0. Díky druhé výhře v sezoně se posunuli na třináctou příčku tabulky a jsou jen o skóre horší než jejich dnešní soupeř.

Burnley vyhrálo první soutěžní zápas od 20. srpna, kdy doma nečekaně zdolalo Liverpool, naopak Hornets, kteří zase v minulém kole šokovali Manchester United, v září poprvé prohráli.

Všechno důležité v pondělním utkání se odehrálo kolem poločasové přestávky. Burnley dostal do vedení v 38. minutě Jeff Hendrick, pět minut po změně stran určil definitivní skóre Michael Keane.Na obě branky přihrál belgický záložník Steven Defour.