Nikam nechoďte, vyzýval hvězdný fotbalista. O pár hodin později sám boural

Sport Sport
Aktualizováno 30. 3. 2020 20:12
Kapitán Aston Villy Jack Grealish si o víkendu uřízl pořádnou ostudu. V sobotu odpoledne nejprve nabádal fanoušky, aby kvůli probíhající pandemii koronaviru raději neopouštěli své domovy. V neděli ráno ale sám toto doporučení nedodržel a se svým vozem havaroval.
Jack Grealish (Aston Villa)
Jack Grealish (Aston Villa) | Foto: Reuters

"Pomozte zachraňovat životy a zůstaňte doma. Ven choďte jen abyste si nakoupili jídlo či do lékárny, případně abyste si zacvičili," pobízel Grealish své spoluobčany ve videu, které nahrál na Twitter. 

Jak se ale později ukázalo, dobře míněnými radami se sám rozhodně držet nehodlal. V neděli nad ránem se svým Range Roverem ve městečku Solihull poškodil hned několik zaparkovaných automobilů a podle svědka, kterého cituje deník Sun, dokonce měl být opilý. 

Tuto informaci sice nikdo oficiálně nepotvrdil, ale z fotografií, které se dostaly na veřejnost, je patrné, že čtyřiadvacetiletý anglický fotbalista měl v době nehody na každé noze jinou pantofli. 

Aston Villa už deklarovala, že je chováním kapitána zklamaná a udělí mu pokutu. Tu pak předá jedné z birminghamských nemocnic. 

"Hrozně se stydím za to, co se o víkendu stalo. Zavolal mi kamarád, abych se u něho stavil, a já s tím hlupák souhlasil," uvedl ve videu na twitteru Grealish.

Podle posledních údajů se ve Velké Británii dosud nakazilo novým koronavirem na 19 522 lidí a 1228 osob mu podlehlo. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy