Neuvěřitelný příběh. Slavný klub neměl gólmana, tak chytal zraněný záložník. A vyhrál

Záložník Enzo Pérez a jeden z jeho zákroků v roli brankáře týmu River Plate
To už jeho celek, 36násobný argentinský šampion, vedl 2:0.
Argentina se momentálně potýká s druhou vlnou koronavirové epidemie. Středeční počet 39.652 nově odhalených případů znamenal nejvyšší nárůst od počátku pandemie. Celkem už země zaznamenala přibližně 3,4 milionu nakažených, více než 72.000 lidí v souvislosti s nemocí covid-19 zemřelo.
Další doplnění o fotbalisty z juniorky už svaz nepovolil.
...a vysloužila si gratulace i od dalších členů mužstva.
20. 5. 2021 11:43
Podívejte se úžasnou story slavného fotbalového klubu River Plate, který v Poháru osvoboditelů vyhrál, i když šel do zápasu se zraněným záložníkem mezi tyčemi.

Lipsko navzdory střelecké převaze pouze remizovalo ve Stuttgartu

Fotbalisté Lipska v úvodním kole Bundesligy remizovali ve Stuttgartu 1:1. O jediný gól hostů se postaral nejlepší hráč minulé ligové sezony Christopher Nkunku. Čtvrtému týmu minulé sezony nestačilo na výhru ani 27 střel a po prohře v Superpoháru s Bayernem Mnichov si připsali ztrátu i v ligové soutěži.

V 8. minutě otevřel skóre francouzský útočník Nkunku, který byl díky 20 brankám a 13 asistencím vyhlášen nejlepším hráčem minulé ligové sezony. I druhý gól vstřelil francouzský fotbalista, záložník Stuttgartu Ahamada, který ve 31. minutě vyrovnal. Patnáctý tým minulé sezony prohrál s Lipskem předchozích šest zápasů za sebou, ve druhém poločase však i přes velkou útočnou aktivitu hostů neinkasoval.