Rychlý střelec v akci. Necid dal dva góly běhen 22 minut, Haag vyhrál 2:0

3. 2. 2019 19:01
Fotbalový útočník Tomáš Necid dvěma góly zařídil vítězství Haagu ve 20. kole nizozemské ligy. Nad Heraclesem Almelo domácí vyhráli 2:0. Necid se přitom dostal na trávník až v 69. minutě, kdy vystřídal Erika Falkenburga. V 79. minutě si český útočník počkal na hranici vápna na přihrávku, rychlou kličkou do středu zmátl obránce a střelou k pravé tyči nedal brankáři šanci. Druhou branku pak Necid přidal těsně před koncem, kdy hlavou poslal do sítě centrovaný míč. Pro devětadvacetiletého útočníka to byl teprve třetí gól v soutěži. Do zápasu naskočil po čtyřech vynechaných duelech, které strávil pouze mezi náhradníky.
Tomáš Necid.
Tomáš Necid. | Foto: Lukáš Caha

Nizozemská fotbalová liga - 20. kolo:

Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam 2:1, PSV Eindhoven - Sittard 5:0, Zwolle - Utrecht 4:3, Haag - Almelo 2:0 (oba góly Necid).

1. PSV Eindhoven 20 18 1 1 69:11 55
2. Ajax Amsterodam 20 16 2 2 72:18 50
3. Feyenoord Rotterdam 20 12 3 5 43:27 39
4. Alkmaar 20 10 4 6 40:26 34
5. Arnhem 20 8 6 6 33:27 30
6. Utrecht 20 8 4 8 33:31 28
7. Venlo 20 7 5 8 27:35 26
8. Almelo 20 8 2 10 33:42 26