Náskok Liverpoolu se po remíze s West Hamem znovu ztenčil, boj o titul je otevřený

5. 2. 2019 0:13
Fotbalisté Liverpoolu remizovali v dohrávce Premier League 1:1 na hřišti West Hamu a po 25. kole vedou tabulku už jen o tři body před Manchesterem City.
fotbal, Liga mistrů 2017/2018, Real Madrid - Liverpool, zklamání fanoušků Liverpoolu | Foto: Reuters

Zatímco v předchozích čtyřech vzájemných zápasech nastříleli "Reds" londýnskému soupeři vždy čtyři góly, tentokrát se prosadil jen útočník Sadio Mané, navíc sporně.

Senegalský reprezentant ve 22. minutě poslal jedenáctým gólem v sezoně favorizované hosty do vedení, i když televizní záběry ukázaly, že autor finální přihrávky James Milner byl předtím v ofsajdu. Náskok ale vydržel svěřencům Jürgena Kloppa jen šest minut. Po rozehrání nepřímého kopu Michail Antonio křížnou střelou po zemi o tyč vyrovnal a Liverpool podruhé za sebou bral jen bod.