Monako se trápí. Ztratilo dobře rozehraný zápas s Nimes a čeká na první výhru

Aktualizováno 25. 8. 2019 23:36
Fotbalisté Monaka dnes nezvládli dobře rozehraný zápas s Nimes a ani ve třetím kole francouzské ligy nevyhráli. Předloňští mistři a loňští vicemistři sice doma vedli už o dvě branky, ale stejně jako v předchozích dvou zápasech dohrávali v oslabení a nakonec remizovali 2:2.
Islám Slimaní z Monaka (vlevo) bojuje o míč s Loickem Landrem.
Islám Slimaní z Monaka (vlevo) bojuje o míč s Loickem Landrem. | Foto: ČTK

Monako, které v prvním i druhém kole shodně prohrálo 0:3, ukončilo střelecký půst v 39. minutě díky zásahu nové posily z Leicesteru Isláma Slimaního. Když v nastavení přidal druhou branku Wissam Ben Yedder, zdálo se, že pro knížecí celek půjde o snadnou záležitost.

Jenže v 56. minutě dostal červenou kartu Jemerson a napodobil vyloučení Rubena Aguilara a Cesca Fábregase z předchozích dvou kol. Nimes početní výhodu využilo poprvé v 70. minutě a o vyrovnání se prvním dotykem s míčem při prvním startu v nejvyšší soutěži postaral v 82. minutě Kévin Denkey.

Francouzská fotbalová liga - 3. kolo:

Monako - Nimes 2:2 (39. Slimaní, 45.+1 Ben Yedder - 70. Philippoteaux, 82. Denkey), Štrasburk - Rennes 0:2 (16. Grenier, 54. Niang), Paris St. Germain - Toulouse 4:0 (50. a 75. Choupo-Moting, 55. vlastní Goncalves, 83. Marquinhos).