Mbappé gólem na poslední chvíli zachránil PSG vítězství nad Rennes

11. 2. 2022 23:25
Kylian Mbappé zajistil fotbalistům Paris Saint-Germain v nastaveném čase výhru 1:0 nad Rennes. Vedoucí tým francouzské ligy se tak vítězně naladil na úterní úvodní utkání vyřazovací fáze Ligy mistrů proti Realu Madrid.
Lionel Messi a Kylian Mbappé slaví vítězství Paris St Germain nad Rennes
Lionel Messi a Kylian Mbappé slaví vítězství Paris St Germain nad Rennes | Foto: Reuters

Rennes dělilo jen několik minut od toho, aby jako druhé mužstvo v sezoně obralo PSG o body v Parku princů.

Ve třetí nastavené minutě však zaúřadovaly útočné hvězdy Pařížanů: Lionel Messi poslal míč na levou stranu do vápna Mbappému, francouzský mistr světa si ho zpracoval a přízemní střelou rozhodl.

Vynahradil si tak zklamání z předchozích dvou událostí v zápase, kdy jedna jeho tečovaná střela skončila na tyči a pak mu nebyl gól uznán kvůli ofsajdu.

PSG vede tabulku před Marseille už o 16 bodů, Rennes zůstalo páté.