Maradona má další funkci. Po prezidentu klubu v Bělorusku bude trenérem v Mexiku

ČTK ČTK
7. 9. 2018 8:38
Legendární argentinský fotbalista Diego Maradona bude trénovat mexický druholigový tým Dorados. Kapitán mistrů světa z roku 1986 se dohodl na novém angažmá přesto, že se v červenci stal prezidentem Dinama Brest a s běloruským celkem podepsal smlouvu na tři roky. Na lavičce Doradosu Maradona nahradí Francisca Gámeze, který doplatil na špatný vstup do sezony. Po pěti kolech je tým, v jehož dresu v roce 2006 ukončil hráčskou kariéru pozdější úspěšný trenér Pep Guardiola, s třemi body v tabulce třetí od konce. Sedmapadesátiletý Maradona trénoval naposledy ve Spojených arabských emirátech, kde do dubna vedl v druhé lize fotbalisty Al Fudžajry.
Diego Maradona.
Diego Maradona. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy