Maradona má další funkci. Po prezidentu klubu v Bělorusku bude trenérem v Mexiku

ČTK ČTK
7. 9. 2018 8:38
Legendární argentinský fotbalista Diego Maradona bude trénovat mexický druholigový tým Dorados. Kapitán mistrů světa z roku 1986 se dohodl na novém angažmá přesto, že se v červenci stal prezidentem Dinama Brest a s běloruským celkem podepsal smlouvu na tři roky. Na lavičce Doradosu Maradona nahradí Francisca Gámeze, který doplatil na špatný vstup do sezony. Po pěti kolech je tým, v jehož dresu v roce 2006 ukončil hráčskou kariéru pozdější úspěšný trenér Pep Guardiola, s třemi body v tabulce třetí od konce. Sedmapadesátiletý Maradona trénoval naposledy ve Spojených arabských emirátech, kde do dubna vedl v druhé lize fotbalisty Al Fudžajry.
Diego Maradona.
Diego Maradona. | Foto: Reuters
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Pět mrtvých po atentátu na vozidlo Tálibánu v afghánském Dželálábádu

Vozidlo radikálního hnutí Tálibán, které od poloviny srpna vládne v Afghánistánu, se stalo v neděli ve městě Dželálábád terčem dalšího bombového útoku. Podle prvních zpráv agentury AP si vyžádal pět mrtvých, včetně dvou civilistů, z nichž jedno bylo dítě. Tálibán se k incidentu dosud nevyjádřil.

Další zprávy