Lyon a Villarreal si pojistily pohárové příčky, Juventus pouze remizoval v Bergamu

28. 4. 2017 23:01
V předehrávkách elitních evropských soutěží zvítězila mužstva Lyonu, Schalke a Villarrealu. V Sérii A vedoucí Juventus na hřišti Bergama uhrál nerozhodný výsledek 2:2.
Gianluigi Buffon
Gianluigi Buffon | Foto: Reuters

Bergamo (Itálie) - Fotbalisté Juventusu Turín na cestě za dalším titulem v italské lize přišli v závěru předehrávky 34. kola o vítězství na hřišti Atalanty Bergamo a remizovali 2:2. Před víkendovým programem mají v čele tabulky náskok devíti bodů.

Juventus obral o zbývající dva body po chybě obránců Freuler, jehož první pokus ještě Buffon vyrazil, ale pak už byl bezmocný. Favorizovaní hosté přitom v poločase prohrávali a ke srovnání jím pomohl vlastní gól Atalanty. Pak skóre otočil Alves v 83. minutě. O šest minut později drama rozhodl švýcarský záložník Freuler.

Druhý tým tabulky AS Řím se pokusí náskok Juventusu znovu ztenčit v nedělním derby s Laziem.

Německá fotbalová liga - 31. kolo:

Leverkusen - Schalke 1:4 (69. Kiessling - 7. a 50. Burgstaller, 10. Höwedes, 18. Schöpf).

Španělská fotbalová liga - 35. kolo:

Villarreal - Gijón 3:1 (48. a 59. Bakambu, 31. Soldado - 73. Douglas).

Italská fotbalová liga - 34. kolo:

Bergamo - Juventus Turín 2:2 (45. Conti, 89. Freuler - 51. vlastní Spinazzola, 83. Alves).