Granada se po druhém triumfu v sezoně odpoutala z poslední příčky tabulky

6. 2. 2017 22:49
V tabulce španělské ligy Granada předstihla Pamplonu a má stejně bodů jako osmnáctý Gijón. Na první nesestupovou pozici ztrácí pět bodů.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Granady porazili v 21. kole španělské ligy Las Palmas 1:0 a po druhém vítězství v sezoně opustili poslední místo v tabulce. Zápas rozhodl v 17. minutě brazilský záložník Andreas Pereira parádní střelou zpoza velkého vápna do pravého horního rohu branky.

Granada oplatila soupeři z Kanárských ostrovů srpnový debakl 1:5. Svěřenci trenéra Lucase Alcaraze, který mužstvo převzal v říjnu, navázali na dosud jedinou výhru nad Sevillou (2:1) ze začátku prosince.

V tabulce Granada předstihla Pamplonu a má stejně bodů jako osmnáctý Gijón. Na první nesestupovou pozici ztrácí pět bodů.

Španělská fotbalová liga - 21. kolo:

Granada - Las Palmas 1:0 (17. Pereira).

před 5 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.