La Coruňa po dvou měsících bez výhry konečně zabrala. San Sebastian zničila pěti góly

5. 12. 2016 23:10
Po více než dvou měsících fotbalisté La Coruni ukončili čekání na výhru ve španělské lize razantně, když deklasovali San Sebastian 5:1. Zatímco Deportivo zvítězilo po šesti zápasech, Real Sociedad prohrál po sérii pěti utkání bez porážky, v níž naposledy uhrál cennou remízu 1:1 s Barcelonou. Dnešní debakl v dohrávce 14. kola ho připravil o možnost posunout se na čtvrté místo tabulky před Atlético Madrid a je šestý. La Coruňa si polepšila na 16. příčku. Deportivo vedlo nad San Sebastianem v poločase už 3:0 i díky vlastnímu gólu obránce Iniga Martíneze, který srazil do branky centrovaný míč Florina Andoneho. Právě rumunský útočník před přestávkou zvýšil na 3:0, v 77. minutě pak zpečetil skóre.
Deportivo konečně zabralo.
Deportivo konečně zabralo. | Foto: ČTK

Španělská fotbalová liga - 14. kolo:

La Coruňa - San Sebastian 5:1 (42. a 77. Andone, 13. Sidnei, 29. vlastní I. Martínez, 64. Babel - 57. Yuri).