Krejčího kouč je borec. Mihajlovič překonal leukémii a teď dře stejně jako hráči

Sport ČTK Sport, ČTK
21. 5. 2020 21:08
Ještě větší radost než postupný návrat k tréninku dělá fotbalistům Boloni zotavování trenéra Siniši Mihajloviče po léčbě leukémie.
Siniša Mihajlovič coby kouč Boloni při říjnovém utkání s Juventusem Turín
Siniša Mihajlovič coby kouč Boloni při říjnovém utkání s Juventusem Turín | Foto: Reuters

Jednapadesátiletý srbský kouč, mezi jehož svěřence patří i český reprezentant Ladislav Krejčí, si naordinoval přípravu, aby nabral ztracenou sílu.

Mihajlovič, u něhož lékaři odhalili leukémii vloni v červnu, prodělal chemoterapii a transplantaci kostní dřeně. Do tréninku se pustil 6. května a nyní každé ráno hodinu běhá na hřišti a posiluje.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
Další zprávy