Koubek udržel čisté konto a vychytal pro Rennes ligovou výhru v Nantes

Aktualizováno 13. 1. 2019 23:25
Fotbalisté Rennes v brance s Tomášem Koubkem zvítězili ve 20. kole francouzské ligy na hřišti Nantes 1:0. Český gólman vychytal čtvrtou nulu v soutěži.
Tomáš Koubek vychytal čtvrtou nulu ve francouzské lize.
Tomáš Koubek vychytal čtvrtou nulu ve francouzské lize. | Foto: ČTK

Koubek přitom vytahoval míč ze sítě už v 7. minutě, kdy se trefil domácí Diego Carlos, jeho gól ale nakonec sudí neuznal kvůli hraní rukou. Ve druhém poločase zachránila českého reprezentačního brankáře levá tyč, v 82. minutě pak Koubek pohotově zakročil proti Majeedově střele.

Jediný gól zápasu vstřelil ve 13. minutě hlavou po standardní situaci Da Silva. Rennes v lize zvítězilo počtvrté v řadě.

Francouzská fotbalová liga - 20. kolo:

Nantes - Rennes 0:1 (13. Da Silva), Dijon - Montpellier 1:1 (54. Said − 61. Le Tallec), Toulouse - Štrasburk 1:2 (29. Sanogo − 17. Ajorque, 64. Sissoko), Marseille - Monako 1:1 (13. M. Lopez - 38. Tielemans).