Kellner a Chelsea? Abramovič podle Sky Sports o prodeji neuvažuje

ČTK ČTK
26. 10. 2018 15:37
Sky Sports na svém webu dnes uvedla, že podle jejích zdrojů Abramovič s žádným potenciálním investorem nejedná.
Chelsea v Evropské lize 2018-19
Chelsea v Evropské lize 2018-19 | Foto: Reuters

Londýn - Ruský miliardář Roman Abramovič podle britské televizní stanice Sky Sports neuvažuje o prodeji fotbalové Chelsea. O londýnský klub prý projevil zájem nejbohatší Čech Petr Kellner, napsal ve středu server Týden.cz. Sky Sports na svém webu dnes uvedla, že podle jejích zdrojů Abramovič s žádným potenciálním investorem nejedná.

Chelsea koupil v roce 2003 za 140 milionů liber a za jeho vlády narostla cena klubu na čtyři miliardy liber (117 miliard korun). Londýnský celek s ním prožil nejúspěšnější období, když získal pět titulů a také triumfy v Lize mistrů a Evropské lize.

Abramovič začal mít letos v Británii problémy s vízy, údajně v souvislosti s aférou kolem otravy agenta Sergeje Skripala. Zmeškal proto i finále Anglického poháru, v němž Chelsea porazila v květnu Manchester United.

 

Právě se děje

před 18 minutami

V soutěži o miliardovou armádní zakázku na BVP zůstaly tři firmy

Předběžnou nabídku na dodání 210 bojových vozidel pěchoty za zhruba 50 miliard korun ministerstvu obrany doručily tři z oslovených firem. Německé konsorcium PSM s obrněncem Puma se rozhodlo soutěž opustit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy