Nejmenší výplata v Premier League? 150 tisíc korun týdně. Podívejte se na nejhůře placené hráče

Manažer Bournemouthu Eddie Howe své hráče v žádném případě nepřeplácí. V žebříčku se nachází hned pětice fotbalistů současného kádru Bournemouthu.
Ben Gibson si u nováčka v Premier League v Middlesbrough vydělá 4 748 liber týdně (150 tisíc korun). Dnes třiadvacetiletý střední obránce během celé své profesionální kariéry patří Middlesbroughu. Během kariéry až do roku 2013 hrál většinou na hostování v nižších soutěžích v Anglii.
Veterán Michael Duff z Burnley si týdně přijde na 9 891 liber týdně (312 tisíc korun týdně). Dnes osmatřicetiletý střední obránce nebo pravý obránce spojil posledních třináct let s Burnley. S profi fotbalem začínal v Cheltenhamu.
Samuel Clucas si v Hullu vydělá rovněž 9 891 liber týdně (312 tisíc korun týdně). Šestadvacetiletý záložník je odchovancem Leicesteru, ale v seniorském týmu úřadujících šampionů Premier League si nikdy nezahrál. Přes nižší anglické soutěže se dostal až do Hullu, za který hraje od roku 2015.
Rovněž Adam Clayton si fotbalem vydělává u nováčka z Middlesbrough. Sedmadvacetiletý rodák z Manchesteru si týdně vydělá 13 188 liber (417 tisíc korun). Clayton začínal s fotbalem v Manchesteru City, ale v žádném soutěžním zápase za Citizens nenastoupil. Přes nižší soutěže se dostal do týmu Middlesbrough, se kterým vybojoval postup do Premier League.
Foto: Reuters
Podívejte se na deset nejhůře placených fotbalistů anglické Premier League. Nejmenší výplaty mají fotbalisté týmů, které ještě nedávno hrály v nižších soutěžích na Britských ostrovech.
 

Právě se děje

před 27 minutami

Schalke se dočkalo druhé výhry v sezoně

Beznadějně poslední fotbalisté Schalke se dočkali v německé lize druhého vítězství v sezoně. Celek z Gelsenkirchernu zdolal v 28. kole Augsburg 1:0. Na šestnácté místo, které znamená účast v baráži, ale ještě ztrácí propastných 12 bodů. Mohuč má navíc podvečerní zápas v Kolíně nad Rýnem k dobru.

První výhru po 12 kolech vystřelil Schalke už ve čtvrté minutě Suat Serdar, který gólem oslavil dnešní 24. narozeniny. Čeští hráči Augsburgu, brankář Tomáš Koubek a stoper Marek Suchý, strávili celý zápas na lavičce.

Další zprávy