Jarda Kužel by zíral. Černohorec nasadil v lize čtvery "jesle" během pěti vteřin

Rudolf Černík
5. 2. 2019 7:51
Legendární filmový hrdina Jarda Kužel se v populárním seriálu Okresní přebor budil hrůzou při představě, že dostane "jesle". Černohorský útočník Fatos Bečiraj se dost možná postaral o bezesné noci hned čtyřem protihráčům, když jim v izraelské nejvyšší soutěži prostrčil míč mezi nohama během pouhých pěti vteřin!
Fatos Bečiraj v akci
Fatos Bečiraj v akci | Foto: Twitter

Bývalý útočník Dinama Záhřeb, Dynama Moskva či Mechelenu se blýskl v dresu Maccabi Netanya při sobotním střetnutí s Hapoelem Beer Sheva. Dostal se k němu míč, šoupnul jedny "jesle", druhé, třetí, čtvrté… A uspokojen odevzdal míč spoluhráči. Třicetiletý Černohorec se blýskl i v patnácté minutě, kdy se jediným gólem svého mužstva zasloužil o remízu 1:1.

Podívejte se na kousky Fatose Bečiraje:

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Tusk podpořil zahájení přístupových jednání Evropské unie s Albánií a Severní Makedonií

Předseda Evropské rady Donald Tusk vyzval členské státy Evropské unie, aby podpořily zahájení přístupových rozhovorů se Severní Makedonií a Albánií. Podle agentur Reuters a AP to řekl po jednáních s nejvyššími představiteli obou zemí ve Skopji a Tiraně. "Přijetí Albánie a tohoto regionu do EU je v nejlepším zájmu celé Evropy. Protože Evropa nebude stabilní a bezpečná bez integrace celého Balkánu do EU. V sázce je naše společná budoucnost," zdůraznil Tusk. O tom, zda budou rozhovory zahájeny, by měla v říjnu rozhodnout Evropská rada.

Zdroj: ČTK
Další zprávy