Jarda Kužel by zíral. Černohorec nasadil v lize čtvery "jesle" během pěti vteřin

Rudolf Černík
5. 2. 2019 7:51
Legendární filmový hrdina Jarda Kužel se v populárním seriálu Okresní přebor budil hrůzou při představě, že dostane "jesle". Černohorský útočník Fatos Bečiraj se dost možná postaral o bezesné noci hned čtyřem protihráčům, když jim v izraelské nejvyšší soutěži prostrčil míč mezi nohama během pouhých pěti vteřin!
Fatos Bečiraj v akci
Fatos Bečiraj v akci | Foto: Twitter

Bývalý útočník Dinama Záhřeb, Dynama Moskva či Mechelenu se blýskl v dresu Maccabi Netanya při sobotním střetnutí s Hapoelem Beer Sheva. Dostal se k němu míč, šoupnul jedny "jesle", druhé, třetí, čtvrté… A uspokojen odevzdal míč spoluhráči. Třicetiletý Černohorec se blýskl i v patnácté minutě, kdy se jediným gólem svého mužstva zasloužil o remízu 1:1.

Podívejte se na kousky Fatose Bečiraje:

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Slovenská opozice se nedohodla na velké koalici

Slovenské opoziční strany se ve čtvrtek nedokázaly dohodnout na vytvoření velké koalice, takzvaného "bloku změny", ve kterém by společně šly do parlamentních voleb v únoru příštího roku. Zkomplikovaly si tak podle agentury Reuters svůj cíl, že vystřídají vládní koalici tří stran vedenou levicovou stranou Směr, která dominuje slovenské politice v poslední dekádě.

Podpora Směru u voličů klesla po loňské vraždě investigativního novináře a jeho snoubenky, která vyvolala masové protesty proti korupci. Dlouholetý premiér Robert Fico se musel vzdát funkce v čele vlády, ale jeho koalice přežila. Vládu vede Peter Pellegrini, kterého si Fico vybral, a Směr je opět pokládán za favorita voleb.

Reuters poznamenal, že opozice v boji proti zkorumpovanému systému dosáhla obrovského úspěchu vítězstvím liberální právničky Zuzany Čaputové v loňských prezidentských volbách. Ale není jisté, zda tento úspěch dokáže zopakovat i v parlamentních volbách.

Zdroj: ČTK
Další zprávy