Fotbalová hvězda zničila své Lamborghini, z vraku se vypařila v kostýmu sněhuláka

Sport Sport
27. 12. 2019 9:53
Překvapivě bez zranění vyvázl z ošklivě vypadající nehody fotbalista anglického West Hamu Michail Antonio. Ve středu večer fatálně poničil svůj luxusní vůz, když prorazil zeď a vletěl do zahrady jednoho z domů v jižním Londýně.
Michail Antonio na Vánoce boural v kostýmu sněhuláka.
Michail Antonio na Vánoce boural v kostýmu sněhuláka. | Foto: Twitter

Celá řada vánočně naladěných svědků pak udiveně sledovala, jak z pochroumaného Lamborghini za 210 tisíc liber vylézá muž v kostýmu sněhuláka.

Pod ním se skrýval právě devětadvacetiletý křídelník Kladivářů, který během dne na Instagramu zveřejnil video, kde v převleku zpívá vánoční píseň Walking In The Air.

Antonio po nehodě na nic nereagoval, nikomu se neomluvil a z místa činu suverénně odkráčel. 

"Večeře byla skoro připravená, když jsme najednou uslyšeli obrovskou ránu. Celý dům se zatřásl," popsala anglickým médiím Kia Rosinová, obyvatelka domu, před kterým Antonio "zaparkoval". 

"Mysleli jsme si, že řidič musí být vážně zraněný, naštěstí byl ale v pořádku. Oddechli jsme si," dodala.

Vzhledem k absenci jakéhokoli zranění policie oznámila, že kolem incidentu neprobíhá žádné vyšetřování. Antonio druhý den odehrál celých 90 minut při porážce West Hamu na hřišti Crystal Palace.

 

Právě se děje

před 18 minutami

Letošní květen byl celosvětově nejteplejší od začátku měření v roce 1979

Letošní květen byl celosvětově v průměru nejteplejší od zahájení těchto měření v roce 1979. Na Havajských ostrovech byla zaznamenána rekordní koncentrace skleníkového plynu oxidu uhličitého (CO2) v atmosféře. Na oba rekordy, znepokojivé pro vývoj klimatu, podle agentury DPA upozornila Světová meteorologická organizace (WMO).

Globálně nejteplejší květen zaznamenala na základě svých dat evropská služba Copernicus. Podle ní byla během minulého měsíce průměrná teplota celosvětově o 0,63 stupně vyšší, než byl průměr v letech 1981 až 2010.

Ukazatele klimatické změny dosáhly nových nejvyšších hodnot, konstatovala dnes mluvčí WMO Clare Nullisová. "To má velký vliv na rozmanitost druhů a přírodu," upozornila mluvčí.

Zdroj: ČTK
před 18 minutami

Nezaměstnanost v USA v květnu překvapivě klesla. Analytici kvůli koronaviru očekávali opak

Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech v květnu překvapivě klesla na 13,3 procenta z dubnové hodnoty 14,7 procenta. V pátek to oznámilo americké ministerstvo práce. Uplatnění na trhu práce našlo zhruba 2,5 milionu lidí, což znamená, že ti, kteří byli kvůli dopadům koronaviru propuštěni, se v květnu zpět do práce vraceli rychleji, než se čekalo.

Analytici předpokládali, že kvůli pandemii způsobené šířením koronaviru se míra nezaměstnanosti dostane v květnu až ke dvaceti procentům. Byla by tak nejvýše od velké hospodářské krize ve 30. letech minulého století.

Zdroj: ČTK
Další zprávy