Fotbalová hvězda zničila své Lamborghini, z vraku se vypařila v kostýmu sněhuláka

Sport Sport
27. 12. 2019 9:53
Překvapivě bez zranění vyvázl z ošklivě vypadající nehody fotbalista anglického West Hamu Michail Antonio. Ve středu večer fatálně poničil svůj luxusní vůz, když prorazil zeď a vletěl do zahrady jednoho z domů v jižním Londýně.
Michail Antonio na Vánoce boural v kostýmu sněhuláka.
Michail Antonio na Vánoce boural v kostýmu sněhuláka. | Foto: Twitter

Celá řada vánočně naladěných svědků pak udiveně sledovala, jak z pochroumaného Lamborghini za 210 tisíc liber vylézá muž v kostýmu sněhuláka.

Pod ním se skrýval právě devětadvacetiletý křídelník Kladivářů, který během dne na Instagramu zveřejnil video, kde v převleku zpívá vánoční píseň Walking In The Air.

Antonio po nehodě na nic nereagoval, nikomu se neomluvil a z místa činu suverénně odkráčel. 

"Večeře byla skoro připravená, když jsme najednou uslyšeli obrovskou ránu. Celý dům se zatřásl," popsala anglickým médiím Kia Rosinová, obyvatelka domu, před kterým Antonio "zaparkoval". 

"Mysleli jsme si, že řidič musí být vážně zraněný, naštěstí byl ale v pořádku. Oddechli jsme si," dodala.

Vzhledem k absenci jakéhokoli zranění policie oznámila, že kolem incidentu neprobíhá žádné vyšetřování. Antonio druhý den odehrál celých 90 minut při porážce West Hamu na hřišti Crystal Palace.

 

Právě se děje

před 36 minutami

Česko příští týden navštíví nový slovenský premiér Eduard Heger

Českou republiku příští týden navštíví nový slovenský premiér Eduard Heger. Setká se mimo jiné s prezidentem Milošem Zemanem. Schůzka je podle mluvčího Jiřího Ovčáčka plánována na čtvrtek v lánském zámku.

Heger se stal předsedou slovenské vlády na začátku dubna. Ve funkci nahradil premiéra Igora Matoviče, který podal po téměř měsíc trvající vládní krizi demisi. Do funkce ho, stejně jako další členy vlády, jmenovala prezidentka Zuzana Čaputová 1. dubna.

V nové slovenské vládě pokračují téměř všichni dřívější ministři. U moci zůstala koalice čtyř stran, která vznikla po loňských parlamentních volbách.

Matovič rezignoval na funkci ministerského předsedy po roce a necelých dvou týdnech v úřadu, a to v zájmu řešení krize v koalici, během které jeho odchod z čela kabinetu požadovaly dvě menší vládní strany. V nové vládě bude Matovič ministrem financí.

Čtyřiačtyřicetiletý Heger je členem předsednictva Matovičova protikorupčního hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OLaNO), které loni v únoru 2020 přesvědčivě vyhrálo parlamentní volby. OLaNO i v Hegerově vládě obsadilo polovinu ze 16 křesel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy