Gebre Selassie gólem nastartoval obrat Brém, potvrdit to muselo video

26. 2. 2021 22:41
Gól českého obránce Theodora Gebre Selassieho nasměroval fotbalisty Brém i s brankářem Jiřím Pavelkou v německé lize k vítězství. V předehrávce 23. kola po obratu porazili čtvrtý Eintracht Frankfurt 2:1 a po třech zápasech poprvé naplno bodovali.
Kevin Mohwald, Theo Gebre Selassie
Kevin Mohwald, Theo Gebre Selassie | Foto: Reuters

Frankfurt šel do vedení už v deváté minutě, kdy se trefil Andre Silva, nakonec ale šesté vítězství v řadě nevybojoval. Gebre Selassie se v úvodu druhého poločasu po přihrávce za obranu ocitl sám před brankou a střelou k levé tyči vyrovnal na 1:1. S oslavami druhé branky v sezoně ale mohl začít až po konzultaci sudího s videem.

Po hodině hry přidaly Brémy druhý gól, který rovněž kvůli možnému ofsajdu musel posvětit až videorozhodčí. Třetí zásah o necelých deset minut později už sudí neuznal.