Boloni stačila remíza na Laziu k jistotě záchrany, Krejčí odehrál jen nastavení

20. 5. 2019 22:37
Boloňa remizovala v předposledním kole italské fotbalové ligy na hřišti Lazia Řím 3:3 a má jistou záchranu. Český záložník Ladislav Krejčí nastoupil za hosty v 90. minutě.
Kouč Boloni Siniša Mihajlovič a Ibrahima Mbaye mají důvod k radosti, jejich tým si zajistil setrvání v italské fotbalové lize | Foto: Reuters

Lazio šlo v zápase do vedení ve 14. minutě, kdy skóroval Argentinec Joaquín Correa, jehož gól pomohl římskému týmu minulý týden k triumfu ve finále Italského poháru.

Hosté po přestávce díky brankám v 50. a 51. minutě stav otočili. Na vyrovnávací trefu Bastose odpověděl Riccardo Orsolini a dal Boloni naději na čtvrté vítězství z posledních pěti zápasů. O dělbě bodů rozhodl deset minut před koncem parádní ranou z trestného kopu Srb Sergej Milinkovič-Savič, který před zápasem převzal cenu pro nejlepšího záložníka Serie A.

K záchraně dovedl Boloňu trenér Siniša Mihajlovič, který se týmu ujal koncem ledna místo odvolaného Filippa Inzaghiho na 18. příčce, když na udržení ztrácel tři body.

Italská fotbalová liga - 37. kolo:

Lazio Řím - Boloňa 3:3 (14. Correa, 59. Bastos, 80. Milinkovič-Savič - 50. Poli, 51. Destro, 63. Orsolini).