I tohle umí "ferrari". Ibrahimovic zlomil soupeři lebku, pak sprostě urážel kouče

Rudolf Černík
22. 7. 2019 20:48
V losangelském fotbalovém derby byl sice Zlatan Ibrahimovic hrdinou, když nasázel hattrick, kontroverzní švédský útočník týmu Galaxy ale v utkání proti LAFC znovu ukázal i svou odvrácenou tvář. Loktem zlomil soupeři lebku a sprostě urážel kouče protivníka.
Zlatan Ibrahimovic v losangelském derby
Zlatan Ibrahimovic v losangelském derby | Foto: Reuters

Fotbalově to byla paráda. Ibrahimovic byl o víkendu v MLS hvězdou losangelského derby, když o vítězství Galaxy 3:2 nad celkem LAFC rozhodl hattrickem. Trefil se pravou nohou, levačkou i hlavou. Sám sebe už před duelem označil za ferrari a soupeře za fiat.

Jenže tohle "ferrari" ukázalo i svou druhou tvář. Během zápasu totiž švédský útočník svým loktem zlomil lícní kost soupeřovu obránci Mohamedu El-Munírovi.

Sedmadvacetiletý libyjský obránce pak na sociálních sítích ukázal ďolík ve své tváři a rentgenový snímek fraktury. Zadáka týmu LAFC tak čeká pauza a po vyšetření u specialisty možná i operace.

Důlek ve tváři a rentgenový snímek zlomené lícní kosti Mohameda El-Muníra:

Ani to však ještě nebylo všechno, co Ibrahimovic v utkání předvedl. Když se trenérský štáb pokoušel upozornit na prohřešek někdejší hvězdy Interu Milán či Manchesteru United, přiběhl sedmatřicetiletý kanonýr k lavičce LAFC a na kouče vulgárně pořvával: "Vrať se domů, ty malá dě…, vrať se domů!"

 

Právě se děje

před 40 minutami

V benešovské nemocnici bude omezený režim nejméně ještě v pondělí

Benešovská nemocnice bude fungovat v omezeném režimu přinejmenším ještě v pondělí. Po útoku kryptovirem v noci na středu nelze spustit přístroje včetně počítačové sítě, plánované operace byly zrušeny. Na nápravě budou přes víkend dál pracovat IT specialisté. Vedení kraje předpokládalo, že počátkem příštího týdne již nucené omezení skončí, aktuální zprávy z nemocnice tomu ale nenasvědčují. "Stále trvá nouzový stav nemocnice, a to zatím do pondělí 16. 12. včetně," řekl mluvčí zařízení Petr Ballek.

Lékaři mohou pacientovi například ošetřit odřeninu nebo zašít řeznou ránu, zvládnou běžné převazy a kontroly. Pokud ale bude potřeba rentgen, je to problém. Nemocnici se však podle mluvčího podařilo zajistit, že zaměstnanci dostanou výplaty standardní elektronickou cestou na své účty

Další zprávy