I tohle umí "ferrari". Ibrahimovic zlomil soupeři lebku, pak sprostě urážel kouče

Rudolf Černík
22. 7. 2019 20:48
V losangelském fotbalovém derby byl sice Zlatan Ibrahimovic hrdinou, když nasázel hattrick, kontroverzní švédský útočník týmu Galaxy ale v utkání proti LAFC znovu ukázal i svou odvrácenou tvář. Loktem zlomil soupeři lebku a sprostě urážel kouče protivníka.
Zlatan Ibrahimovic v losangelském derby
Zlatan Ibrahimovic v losangelském derby | Foto: Reuters

Fotbalově to byla paráda. Ibrahimovic byl o víkendu v MLS hvězdou losangelského derby, když o vítězství Galaxy 3:2 nad celkem LAFC rozhodl hattrickem. Trefil se pravou nohou, levačkou i hlavou. Sám sebe už před duelem označil za ferrari a soupeře za fiat.

Jenže tohle "ferrari" ukázalo i svou druhou tvář. Během zápasu totiž švédský útočník svým loktem zlomil lícní kost soupeřovu obránci Mohamedu El-Munírovi.

Sedmadvacetiletý libyjský obránce pak na sociálních sítích ukázal ďolík ve své tváři a rentgenový snímek fraktury. Zadáka týmu LAFC tak čeká pauza a po vyšetření u specialisty možná i operace.

Důlek ve tváři a rentgenový snímek zlomené lícní kosti Mohameda El-Muníra:

Ani to však ještě nebylo všechno, co Ibrahimovic v utkání předvedl. Když se trenérský štáb pokoušel upozornit na prohřešek někdejší hvězdy Interu Milán či Manchesteru United, přiběhl sedmatřicetiletý kanonýr k lavičce LAFC a na kouče vulgárně pořvával: "Vrať se domů, ty malá dě…, vrať se domů!"

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Horská služba varuje v Krkonoších před ledovkou a náledím

Horská služba Krkonoše varuje před náledím a ledovkou. Hlavně na hřebenech hor komplikuje pohyb místy vyfoukaný zledovatělý terén, který se střídá s navátým novým sněhem. Na hřebenech Krkonoš je nejčastěji 40 až 110 centimetrů sněhu a nadále platí druhý mírný stupeň lavinového nebezpečí z pěti.

U hřebenové Luční boudy v nadmořské výšce 1415 metrů bylo ráno zataženo, 12 stupňů pod nulou. Ještě mrazivěji bylo na Sněžce, kde podle polské horské služby teplota ráno klesla na minus 13,8 stupně Celsia, pocitová teplota kvůli silnému větru byla téměř 22 stupňů pod nulou. Vítr dosahoval rychlosti přes 50 km/h. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy