I tohle umí "ferrari". Ibrahimovic zlomil soupeři lebku, pak sprostě urážel kouče

Rudolf Černík
22. 7. 2019 20:48
V losangelském fotbalovém derby byl sice Zlatan Ibrahimovic hrdinou, když nasázel hattrick, kontroverzní švédský útočník týmu Galaxy ale v utkání proti LAFC znovu ukázal i svou odvrácenou tvář. Loktem zlomil soupeři lebku a sprostě urážel kouče protivníka.
Zlatan Ibrahimovic v losangelském derby
Zlatan Ibrahimovic v losangelském derby | Foto: Reuters

Fotbalově to byla paráda. Ibrahimovic byl o víkendu v MLS hvězdou losangelského derby, když o vítězství Galaxy 3:2 nad celkem LAFC rozhodl hattrickem. Trefil se pravou nohou, levačkou i hlavou. Sám sebe už před duelem označil za ferrari a soupeře za fiat.

Jenže tohle "ferrari" ukázalo i svou druhou tvář. Během zápasu totiž švédský útočník svým loktem zlomil lícní kost soupeřovu obránci Mohamedu El-Munírovi.

Sedmadvacetiletý libyjský obránce pak na sociálních sítích ukázal ďolík ve své tváři a rentgenový snímek fraktury. Zadáka týmu LAFC tak čeká pauza a po vyšetření u specialisty možná i operace.

Důlek ve tváři a rentgenový snímek zlomené lícní kosti Mohameda El-Muníra:

Ani to však ještě nebylo všechno, co Ibrahimovic v utkání předvedl. Když se trenérský štáb pokoušel upozornit na prohřešek někdejší hvězdy Interu Milán či Manchesteru United, přiběhl sedmatřicetiletý kanonýr k lavičce LAFC a na kouče vulgárně pořvával: "Vrať se domů, ty malá dě…, vrať se domů!"

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Do nového mýtného systému je přihlášeno jen 82 tisíc aut. Hrozí kolaps, říká ministr

Do nového mýtného systému, jenž má být spuštěn od letošního prosince, bylo dosud přihlášeno 82.000 vozidel, celkem se očekává 450 000 vozů. Většinu z registrovaných tvoří velcí dopravci, z menších firem, které ovšem v současném systému tvoří v souhrnu většinu, se zaregistrovalo pouze pět procent.

Zdroj: ČTK
Další zprávy