I tohle umí "ferrari". Ibrahimovic zlomil soupeři lebku, pak sprostě urážel kouče

Rudolf Černík
22. 7. 2019 20:48
V losangelském fotbalovém derby byl sice Zlatan Ibrahimovic hrdinou, když nasázel hattrick, kontroverzní švédský útočník týmu Galaxy ale v utkání proti LAFC znovu ukázal i svou odvrácenou tvář. Loktem zlomil soupeři lebku a sprostě urážel kouče protivníka.
Zlatan Ibrahimovic v losangelském derby
Zlatan Ibrahimovic v losangelském derby | Foto: Reuters

Fotbalově to byla paráda. Ibrahimovic byl o víkendu v MLS hvězdou losangelského derby, když o vítězství Galaxy 3:2 nad celkem LAFC rozhodl hattrickem. Trefil se pravou nohou, levačkou i hlavou. Sám sebe už před duelem označil za ferrari a soupeře za fiat.

Jenže tohle "ferrari" ukázalo i svou druhou tvář. Během zápasu totiž švédský útočník svým loktem zlomil lícní kost soupeřovu obránci Mohamedu El-Munírovi.

Sedmadvacetiletý libyjský obránce pak na sociálních sítích ukázal ďolík ve své tváři a rentgenový snímek fraktury. Zadáka týmu LAFC tak čeká pauza a po vyšetření u specialisty možná i operace.

Důlek ve tváři a rentgenový snímek zlomené lícní kosti Mohameda El-Muníra:

Ani to však ještě nebylo všechno, co Ibrahimovic v utkání předvedl. Když se trenérský štáb pokoušel upozornit na prohřešek někdejší hvězdy Interu Milán či Manchesteru United, přiběhl sedmatřicetiletý kanonýr k lavičce LAFC a na kouče vulgárně pořvával: "Vrať se domů, ty malá dě…, vrať se domů!"

 

Právě se děje

Další zprávy