Španělský klub propustil polonahého trenéra. Jsem obětí vydírání, tvrdí kouč

Sport ČTK Sport, ČTK
13. 1. 2020 6:30
Španělská druholigová Málaga propustila trenéra Víctora Sáncheze kvůli choulostivému videu, jež se objevilo na sociálních sítích. Třiačtyřicetiletý fotbalový kouč tvrdí, že se stal obětí vydírání.
Victor Sanchez ještě v době aktivní kariéry
Victor Sanchez ještě v době aktivní kariéry | Foto: Reuters

Vedení Málagy Sáncheze kvůli videu, na němž se objevil polonahý, v úterý suspendovalo. Když se s bývalým španělským reprezentantem nedohodlo na rozvázání smlouvy, propustilo ho.

"Udělali jsme toto rozhodnutí kvůli škodám, které tyto mimosportovní záležitosti způsobily pověsti klubu," uvedli představitelé Málagy.

Sánchez se od počátku aféry bránil tím, že obětí je on sám. "Jsem obětí vydírání a záležitost jsem předal policii," řekl. Policie v pátek zadržela jednačtyřicetiletého muže, který video sdílel, a po výslechu ho propustila.

Málaga, jež v roce 2013 hrála čtvrtfinále Ligy mistrů, je aktuálně v tabulce druhé ligy bod nad pásmem sestupu.

 

Právě se děje

před 5 minutami

Čeští skokani jsou v polovině závodu SP v Zakopaném sedmí

Čeští skokani na lyžích potvrdili v prvním kole závodu družstev v Zakopaném nadějné výkony z páteční kvalifikace jednotlivců a před finále figurují na průběžném sedmém místě. V úvodní týmové soutěži sezony Světového poháru ve Wisle se na konci listopadu do finálové osmičky nevešli.

Viktor Polášek skočil v úvodní sérii 116 metrů, Filip Sakala přidal 123 a Vojtěch Štursa 121,5. Roman Koudelka pak v posledním kole doletěl na 129 metrů a posunul český tým na sedmé místo před Švýcary.

Z první příčky jdou do finále Němci, před olympijskými šampiony z Norska mají náskok 20,2 bodu. Rakušané, kteří vyhráli závod ve Wisle, jsou těsně čtvrtí za Slovinci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy