Fotbalistu zatkla policie přímo na stadionu. Zkopal osmnáctiletého rozhodčího

Sport Sport
15. 1. 2020 18:27
Antoine Camilleri, fotbalista celku Sannat Lions, skončil za mřížemi poté, co pěstmi a kopanci napadl teprve osmnáctiletého asistenta rozhodčího.
Incident Antioneho Camilleriho | Video: Youtube.com

K ataku došlo v nedělním zápase s týmem Oratory Youth. Rozhodčí Massimo Axisa ukázal Camillerimu za tvrdý zákrok druhou žlutou kartu a vzápětí tedy i červenou.

Jenže hříšník neudržel nervy a jeho vztek odnesl osmnáctiletý pomezní rozhodčí Andrea Pavia. Camilleri se na něho vrhl, uštědřil mu několik ran pěstí a kopanců. Spoluhráčům se pak podařilo útočníka od jeho oběti odtrhnout, napadený mladík zůstal bezvládně ležet na zemi.

Rozlícený fotbalista zamířil do šatny, ještě na stadionu ho ale vzápětí zatkla policie. "Po naléhavém nočním jednání vedení se klub jednomyslně rozhodl s okamžitou platností ukončit kontrakt s panem Antoinem Camilerrim, současně mu udělil pokutu ve výši 400 eur," reagovali funkcionáři Sannatu Lions v prohlášení na sociálních sítích.

"Vzhledem k závažnosti případu týkajícího se pana Antoina Camilleriho klub prohlašuje, že pan Camilleri už nikdy nebude hrát za Sannat Lions F.C., ani ho jinak reprezentovat," ujistilo vedení klubu.

"Asistentovi rozhodčího Andreovi Paviovi přejeme rychlé zotavení a slibujeme veškerou podporu," doplnili činovníci.

K incidentu došlo v utkání druhé ligy, kterou pořádá Fotbalová asociace Gozo. Gozo je ostrov ve Středozemním moři, který patří Maltě, ovšem má i vlastní fotbalové orgány.

Není sice členem UEFA ani FIFA, ale spolu s dalšími mikrozeměmi a národy vytvořil vlastni organizaci.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Dálnice D3 u Českých Budějovic je po nehodě kamionu ve směru z Prahy zavřená

Dálnice D3 je na 122. kilometru mezi Borkem a Ševětínem na Českobudějovicku ve směru z Prahy neprůjezdná. Havaroval tam kamion. Při nehodě se nikdo nezranil. Dálnice bude zavřená asi do 12:00. Směr na Prahu je průjezdný bez omezení, provoz je minimální. Informovali o tom mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů a krajský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Policie odklání dopravu na výjezdu 118 Ševětín. "Nákladní auto narazilo do svodidel," uvedl Matzner. Nyní se auto odtahuje a dálnice se uklízí. Když se odtahová služba snažila kamion vyprostit, prorazila se nádrž nákladního auta. Na vozovku pak unikly pohonné hmoty, na místě tak zasahují i hasiči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy