Fotbalisté Turína neudrželi dvoubrankové vedení nad Milánem

16. 1. 2017 23:08
Fotbalisté FC Turín nevyužili v dohrávce 20. kola italské ligy dvoubrankové vedení nad AC Milán, jenž navíc končil zápas v deseti. I kvůli neproměněné penaltě turínského Adema Ljajiče skončilo utkání remízou 2:2. Ve 21. minutě otevřel skóre čtrnáctým gólem v sezoně druhý nejlepší střelec Serie A Andrea Belotti a pět minut nato zvýšil turínský Marco Benassi. Po hodině hry mohli domácí vést dokonce 3:0, ale srbský záložník Ljajič kopl penaltu doprostřed branky.Po přestávce hosté Turín potrestali vyrovnáním. V 55. minutě snížil Andrea Bertolacci a pět minut nato naložil lépe než Ljajič se svým pokutovým kopem Carlos Bacca.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Reuters

Italská fotbalová liga - 20. kolo:

FC Turín - AC Milán 2:2 (21. Belotti, 26. Benassi - 55. Bertolacci, 60. Bacca z pen.).