Fotbalisté Interu Milán porazili Fiorentinu, Icardi se blýskl gólem a asistencí

25. 9. 2018 23:21
Inter Milán zvítězil v 6. kole italské ligy nad Fiorentinou 2:1 a dotáhl se na ni v tabulce. Mauro Icardi se na výhře podílel gólem a asistencí.
Danilo D'Ambrosio rozhodl o výhře Interu nad Fiorentinou po spolupráci s Maurem Icardim. | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté Interu Milán v 6. kole italské ligy porazili 2:1 Fiorentinu a s deseti body se v tabulce na soupeře dotáhli. Gólem a asistencí se na vítězství domácích podílel Mauro Icardi. Nerazzurri stejně jako Fiorentinu a Sassuolo dělí dva body od druhé Neapole a pět od vedoucího Juventusu.

Icardi v 45. minutě otevřel skóre z penalty a připsal si první branku v sezoně, ale devátou proti Fiorentině v posledních pěti zápasech. Hosté poté sice vyrovnali, ale v 77. minutě si s Icardim narazil míč Danilo D’Ambrosio a zblízka rozhodl o vítězství Interu.

Italská fotbalová liga - 6. kolo:

Inter Milán - Fiorentina 2:1 (45. Icardi z pen., 77. D'Ambrosio - 53. vlastní Škriniar).