Záchrana v šesté minutě nastavení. Arsenal remizoval s Crystal Palace

18. 10. 2021 23:10
Fotbalisté Arsenalu v osmém kole anglické ligy díky brance z šesté minuty nastavení remizovali 2:2 s Crystal Palace. "Kanonýři" díky tomu prodloužili sérii neporazitelnosti na pět zápasů a v tabulce jsou dvanáctí. Hosté jsou po třetím nerozhodném výsledku za sebou čtrnáctí.
Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang | Foto: Reuters

Domácí poslal už v osmé minutě do vedení kapitán Pierre-Emerick Aubameyang, ale hosté po přestávce skóre otočili. V 50. minutě vyrovnal Christian Benteke a v 73. minutě zvýšil na 2:1 Odsonne Édouard.

Crystal Palace, který poprvé jako trenér proti svému bývalému klubu vedl někdejší úspěšný kapitán Arsenalu Patrick Vieira, ale vedení neudržel. Domácí soupeře v závěru zatlačili v šesté minutě nastavení srovnal z dorážky Alexandre Lacazette.

Anglická fotbalová liga - 8. kolo:

Arsenal - Crystal Palace 2:2 (8. Aubameyang, 90.+6 Lacazette - 50. Benteke, 73. Edouard).

1. Chelsea 8 6 1 1 16:3 19
2. Liverpool 8 5 3 0 22:6 18
3. Manchester City 8 5 2 1 16:3 17
4. Brighton 8 4 3 1 8:5 15
5. Tottenham 8 5 0 3 9:12 15
6. Manchester United 8 4 2 2 16:10 14
7. West Ham United 8 4 2 2 15:10 14
8. Everton 8 4 2 2 13:9 14