Barcelona v poslední minutě unikla ostudě, přesto s Granadou ztratila

20. 9. 2021 23:01
Gólem v 90. minutě vydřeli fotbalisté Barcelony ve španělské lize remízu 1:1 s Granadou, která na hřišti favorita téměř celý zápas vedla. Už po 86 sekundách se postaral o první gól portugalský stoper Domingos Duarte, který skóroval hlavou. Pro Barcelonu to byla nejrychleji inkasovaná branka v domácím ligovém utkání za posledních 16 let.
Memphis Depay z Barcelony gestikuluje v ligovém zápase s Granadou.
Memphis Depay z Barcelony gestikuluje v ligovém zápase s Granadou. | Foto: Reuters

V 18. minutě mohl vyrovnat Sergi Roberto, ale trefil brankovou konstrukci. Další slibné šance domácích pochytal portugalský gólman Luís Maximiano. Uspěl až v poslední minutě řádné hrací doby uruguayský stoper Ronald Araújo, který přesnou hlavičkou odvrátil hrozbu první ligové porážky Barcelony v sezoně.

Svěřenci Ronalda Koemana jsou s osmi body ze čtyř zápasů v neúplné tabulce sedmí. Granada ani na pátý pokus nevyhrála a se třemi body jí patří 17. příčka.