Evra šokoval Instagram bizarním videem, v němž olizuje nohy kuřeti

Sport Sport
22. 11. 2018 22:31
Mírně řečeno výstřední video ve středu sdílel na Instagramu fotbalista Patrice Evra.
Patrice Evra
Patrice Evra | Foto: Reuters

Sedmatřicetiletý dnes už bývalý fotbalista Manchesteru United se na něm rozhodl fanouškům ukázat svoji lásku ke Dní díkůvzdání tím, že se laskal se syrovým kuřetem a dokonce mu líbal a ocucával nohy.

A bez ohledu na to, zdali jde o kuře, nebo krocana, který přeci jen patří ke Dni díkůvzdání více, Evrův příspevěk vyvolal na sociálních sítích velkou bouři. Schytal to přitom ze všech stran, od ochránců zvířat přes vegany až po dobře míněné rady, že se může nakazit salmonelou. 

Na inkriminované video se podívejte zde: 

Sám Evra, který klip publikoval den před tradičním americkým svátkem, se ve čtvrtek opět prostřednictvím sociálních sítí fanouškům omluvil.

"Včera jsem nahrál jedno video a najednou začali všichni bláznit. Bylo to jen kvůli díkůvzdání. Někdo se smál, někomu to přišlo divné, jiným zase nechutné. Díky bohu jsme každý jiný," řekl Evra. "Ale když jsem ocucával ty nožky, asi jsem zašel příliš daleko. Bylo to trochu nechutné."  

Podívejte se na video, které Evra nahrál na svůj Instagram ve čtvrtek. Kromě omluvy se v něm pustil i do vegetariánů

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

O funkci rektora Univerzity Karlovy se uchází současná prorektorka a bývalý děkan Filozofické fakulty

O funkci rektora Univerzity Karlovy v dalších letech se ucházejí dva lidé. Současnou hlavu školy Tomáše Zimu, který na začátku příštího roku ve funkci skončí, by mohla vystřídat prorektorka pro studijní záležitosti Milena Králíčková či bývalý děkan Filozofické fakulty Univerity Karlovy Michal Stehlík. Ve středu v 18:00 vypršel termín pro podání návrhů na pozici. Sdělil to předseda Akademického senátu univerzity František Zahálka. Zima řídí univerzitu druhé volební období. Volba nové hlavy školy bude 22. října.

"Můžu konstatovat, že do standardní doby byly podány pouze dva návrhy (na rektora), a to paní profesorka Králíčková a pan profesor Stehlík,“ uvedl Zahálka. I když teoreticky se ještě někdo mohl přihlásit třeba datovou schránkou na poslední chvíli, další kandidáty Zahálka neočekává. "Na podatelně, ve spisové službě a na sekretariát (akademického) senátu nikdo nic dalšího nedoručil," řekl. Kandidáti se představí akademickému senátu 15. října.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Černošický úřad rozhodl v řízení s Babišem. Závěry ale zatím zveřejnit nechce

Černošický městský úřad rozhodl v řízení o přestupku proti zákonu o střetu zájmů, které vede s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Obsah rozhodnutí nezveřejní, informoval dnes na svém webu. Podnět podala organizace Transparency International, podle níž Babiš porušuje zákon tím, že ovládá média. Premiér střet zájmů dlouhodobě odmítá.

Černošický úřad na webu uvedl, že dnes odeslal Babišovu zmocněnci dokument, kterým rozhodl v projednávané věci možného přestupku. "Vlastní obsah rozhodnutí Městský úřad Černošice není oprávněn zveřejnit," dodal. Na rozhodnutí upozornil Seznam Zprávy.

Černošický úřad, který je úřadem s rozšířenou působností pro Průhonice, kde premiér žije, vede s Babišem řízení o přestupku kvůli vlastnictví mediálních společností Londa a Mafra. Babiš nařčení z porušování zákona odmítá. Tvrdí, že vložením Agrofertu do svěřenských fondů ztratil vliv na holding i na všechny společnosti do něj začleněné.

Zdroj: ČTK
Další zprávy