Evra šokoval Instagram bizarním videem, v němž olizuje nohy kuřeti

Sport Sport
22. 11. 2018 22:31
Mírně řečeno výstřední video ve středu sdílel na Instagramu fotbalista Patrice Evra.
Patrice Evra
Patrice Evra | Foto: Reuters

Sedmatřicetiletý dnes už bývalý fotbalista Manchesteru United se na něm rozhodl fanouškům ukázat svoji lásku ke Dní díkůvzdání tím, že se laskal se syrovým kuřetem a dokonce mu líbal a ocucával nohy.

A bez ohledu na to, zdali jde o kuře, nebo krocana, který přeci jen patří ke Dni díkůvzdání více, Evrův příspevěk vyvolal na sociálních sítích velkou bouři. Schytal to přitom ze všech stran, od ochránců zvířat přes vegany až po dobře míněné rady, že se může nakazit salmonelou. 

Na inkriminované video se podívejte zde: 

Sám Evra, který klip publikoval den před tradičním americkým svátkem, se ve čtvrtek opět prostřednictvím sociálních sítí fanouškům omluvil.

"Včera jsem nahrál jedno video a najednou začali všichni bláznit. Bylo to jen kvůli díkůvzdání. Někdo se smál, někomu to přišlo divné, jiným zase nechutné. Díky bohu jsme každý jiný," řekl Evra. "Ale když jsem ocucával ty nožky, asi jsem zašel příliš daleko. Bylo to trochu nechutné."  

Podívejte se na video, které Evra nahrál na svůj Instagram ve čtvrtek. Kromě omluvy se v něm pustil i do vegetariánů

 

Právě se děje

před 35 minutami

V soutěži o miliardovou armádní zakázku na BVP zůstaly tři firmy

Předběžnou nabídku na dodání 210 bojových vozidel pěchoty za zhruba 50 miliard korun ministerstvu obrany doručily tři z oslovených firem. Německé konsorcium PSM s obrněncem Puma se rozhodlo soutěž opustit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy