Džeko v euforii. Trefou z 90. minuty zařídil Interu Milán výhru nad Benátkami

22. 1. 2022 20:15
Fotbalisté Interu Milán ve 23. kole italské ligy doma po obratu udolali nováčka Benátky 2:1 díky gólu Edina Džeka z poslední minuty. Obhájci titulu vedou neúplnou tabulku o pět bodů před městským rivalem AC, který v nedělním šlágru hostí Juventus Turín.
Edin Džeko
Edin Džeko | Foto: Reuters

Na milánském San Siru v 19. minutě otevřel skóre Henry přesnou hlavičkou. Inter srovnal krátce před pauzou po Barellově dorážce, ale ve druhé půli se proti outsiderovi dlouho trápil.

Až těsně před koncem o domácím triumfu rozhodl bývalý teplický útočník Džeko hlavou po Dumfriesově centru. "Nerazzurri" protáhli ligovou sérii bez porážky na 14 zápasů. V příštím kole Inter čeká derby s AC.

Italská fotbalová liga - 23. kolo:

FC Janov - Udine 0:0, Inter Milán - Benátky 2:1 (40. Barella, 90. Džeko - 19. Henry), Lazio Řím - Bergamo 0:0.

20. Salernitana 21 3 2 16 13:49 10

Poznámka: Salernitaně byl za nenastoupení k zápasu proti Udine odečten jeden bod.