Dohrávku zářijového zápasu Janova s Fiorentinou zvládli lépe domácí

15. 12. 2016 21:44
Fotbalisté Janova porazili v dohrávce 3. kola italské ligy Fiorentinu 1:0, v tabulce si polepšili o tři místa, jsou desátí. V září byl zápas po 28 minutách předčasně ukončen za bezbrankového stavu kvůli silnému dešti. Utkání dnes začalo právě 28. minutou a domácí se zanedlouho dostali do vedení. Rigoniho příležitost ještě gólem neskončila, ale po centru Srba Ninkoviče na volného krajana Lazoviče už brankář Tatarusanu neměl šanci zasáhnout. Liberecký protivník z Evropské ligy se po přestávce snažil vyrovnat, ale Zárate trefil ranou z dálky jen břevno janovské branky. Na druhé straně mohl přidat druhý gól Rigoni, jenže i jeho střela skončila na tyči. Janov tak i v osmém domácím utkání bodoval.
Alberto Zapater (FC Janov) se raduje z gólu do sítě Slavie.