Dočkal zařídil v MLS výhru Philadelphie nad Chicagem

31. 5. 2018 8:14
V tabulce Východní konference ztrácí Philadelphia už jen bod na účast v play off.
Bořek Dočkal
Bořek Dočkal | Foto: Tomáš Liška

Filadelfie - Bořek Dočkal byl ústřední postavou fotbalistů Philadelphie ve středečním zápase MLS proti Chicagu. Pod výhru 3:1 se podepsal dvěma asistencemi a v závěru proměněnou penaltou. Tým Union prodloužil svou neporazitelnost na čtyři utkání.

Po první Dočkalově přihrávce se prosadil krátce před poločasovou pauzou Brazilec Ilsinho a v 51. minutě zvýšil Jamajčan Burke, jemuž bývalý sparťanský záložník ideálně nacentroval před branku.

Svůj třetí gól v zámořské lize vstřelil Dočkal z penalty v 87. minutě. Střelou k tyči nedal gólmanovi McLainovi šanci a potrestal Chicago za faul na Burkeho.

Do MLS přišel český záložník v březnu na hostování z čínského klubu Che-nan Ťien-jie. V tabulce Východní konference ztrácí Philadelphia už jen bod na účast v play off.