Darida gólem přispěl k výhře Herthy nad Düsseldorfem

4. 10. 2019 23:06
Český záložník Vladimír Darida pomohl v německé fotbalové lize gólem a gólovou přihrávkou k vítězství Herthy Berlín 3:1 nad Düsseldorfem.
Vladimír Darida.
Vladimír Darida. | Foto: Reuters

Hertha vyhrála před více než 37 tisícovkami fanoušků na Olympijském stadionu potřetí za sebou a po sedmi zápasech figuruje na desátém místě tabulky.

Hertha prohrávala po půlhodině hry po gólu z penalty, už po pěti minutách ale vyrovnal bosenský kapitán týmu Ibiševič. Krátce před přestávkou po Daridově centru do vápna poslal domácí celek do vedení Dilrosun a český reprezentant zpečetil skóre ve druhém poločasu.

Darida se poprvé v sezoně zapsal mezi střelce v 62. minutě. Po přihrávce Dodiho Lukebakia obstřelil po zemi brankáře Düsseldorfu a trefil se k tyči.

Německá fotbalová liga - 7. kolo:

Hertha Berlín - Düsseldorf 3:1 (37. Ibiševič, 44. Dilrosun, 62. Darida - 32. Hennings z pen.).