Další okradený fotbalista. Mahriz přišel o vzácné hodinky, šperky, peníze a dresy

ČTK ČTK
31. 5. 2020 12:10
O cennosti za více než půl milionu liber (15 milionů korun) přišel útočník Manchesteru City Rijád Mahriz, kterému neznámí zloději vykradli byt
Rijád Mahriz.
Rijád Mahriz. | Foto: Reuters

Alžírského fotbalistu připravili podle listu The Sun o 50 000 liber v hotovosti (1,5 milionu korun), vzácné dresy v hodnotě 150 000 liber (4,5 milionu korun), náramky od Cartiera a troje luxusní hodinky. Zloději si odnesli dvoje rolexky a unikátní hodinky značky Richard Mille za 230 000 liber (6,9 milionu korun).

O podobné přišel nedávno také záložník Tottenhamu Delle Alli, kterého přepadli zloději v jeho londýnském domě a ohrožovali ho noži. I anglický reprezentant byl okraden o věci za statisíce liber.

V Anglii bylo letos okradeno už několik fotbalových hvězd. V březnu se stal obětí vloupání během zápasu Ligy mistrů Jan Vertonghen z Tottenhamu. V lednu si lupiči odnesli z domu francouzského obránce Mamadou Sakho z Crystalu Palace věci za půl milionu liber.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy