Aktualizováno 12. 8. 2018 20:04
Fotbalové hvězdě Cristianu Ronaldovi stačilo sedm minut, než se poprvé zapsal mezi střelce v Juventusu Turín, kam přestoupil z Realu Madrid. Portugalský kanonýr prožil debut v černobílém dresu při dnešním přípravném utkání s rezervou Juventusu a při výhře 5:0 otevřel skóre. Duel byl zkrácen na 70 minut, podle tradice těchto zápasů ho ukončilo vniknutí fanoušků na hřiště. Ronaldo odehrál prvních 45 minut. Uběhlo sedm minut hry, když po dlouhém pasu za obranu běžel Ronaldo sám na brankáře a tvrdou střelou pod břevno mu nedal šanci. Chvíli nato donutil soupeře k vlastnímu gólu a podílel se i na brance na 4:0, když jeho střelu dorazil do sítě Paulo Dybala. Na zápas přišlo 15 tisíc fanoušků.
Ronaldovi stačilo na první gól v dresu Juventusu sedm minut. Dal ho béčku slavného klubu | Video: Associated Press