Chelsea vyřadila z Ligového poháru mistry z Leicesteru

20. 9. 2016 23:32
Osmifinále anglického Ligového poháru už bude bez úřadujícího mistra z Leicesteru. Ten sice doma ještě v závěru první půle vedl nad fotbalisty Chelsea 2:0, ale nakonec prohrál 2:4 po prodloužení.
Ruben Loftus Cheek slaví gól Chelsea
Ruben Loftus Cheek slaví gól Chelsea | Foto: Reuters

Za Leicester se dvakrát trefil Okazaki, ale v nastavení prvního poločasu snížil Cahill a krátce po přestávce vyrovnal výstavním volejem zpoza šestnáctky Azpilicueta. V prodloužení už domácí postrádali vyloučeného stopera Wasilewského a během dvou minut je dvakrát ztrestal Fábregas.

Brankář Arsenalu Petr Čech dostal na třetí kolo poháru volno, zápas v Nottinghamu odchytal Argentinec Martínez a hosté zvítězili vysoko 4:0. Druhý celek ligové tabulky Everton zato prohrál s Norwichem 0:2, s druholigovým protivníkem doma vypadl také Bournemouth.