Tahoun Liverpoolu, záložník s implantátem i rebel Hašek. To jsou hvězdy bez angažmá

Řada z nich reprezentovala své země na nejvyšší úrovni. Hráli za Barcelonu, AC Milán, Liverpool nebo Paris Saint-Germain. Pořád ještě jsou v aktivním fotbalovém věku, ale zaměstnavatele nemají. Tihle hráči jsou k dispozici zadarmo. Projděte si přehled fotbalistů bez angažmá. Hráči jsou seřazeni sestupně podle odhadu ceny portálu transfermarkt.de.
Euro 2016: Anglie-Wales: Daniel Sturridge slaví gól na 2:1
Euro 2016: Anglie-Wales: Daniel Sturridge slaví gól na 2:1 | Foto: Reuters

Daniel Sturridge, útočník, 30 let

Nejvýše je na listině volných hráčů anglický reprezentant a dlouholetý hráč Liverpoolu Daniel Sturridge. Urostlý útočník na konci minulé sezony dostal od Reds povolení najít si nové angažmá a zakotvil v tureckém Trabzonsporu, kde působí i Čech Filip Novák. Na začátku března se ale po půlroce působení domluvil s vedením klubu na rozvázání smlouvy. Od té doby hledá práci. Jeho odhadovaná hodnota je přitom zhruba 200 milionů korun.

před 5 hodinami

Inter vyhrál v Parmě a vede italskou ligu před AC už o šest bodů

Fotbalisté Interu Milán vyhráli dohrávku 25. kola italské ligy na hřišti Parmy 2:1 a v čele tabulky zvýšili náskok před městským rivalem AC už na šest bodů. Dvěma góly v rozmezí osmi minut ve druhém poločase se na vítězství podílel chilský útočník Alexis Sánchez po asistencích belgického kanonýra Romelua Lukakua. Předposlední tým tabulky dokázal už jen snížit zásluhou Brazilce Hernaniho.

Inter drží v Serii A už devět zápasů neporazitelnost a šestou výhrou za sebou využil středeční bodovou ztrátu AC Milán po remíze 1:1 s Udine. Parma naopak čeká na tříbodový zisk už 16 kol a zaostává o šest bodů za pozicemi znamenajícími udržení v soutěži.