reklama
 
 

Fotbalista Halenár zřejmě spáchal sebevraždu. Tělo bývalého hráče Sigmy bylo nalezeno v parku

30. 6. 2018 19:50
Historicky nejlepší střelec slovenské fotbalové ligy Juraj Halenár je po smrti. Podle informací TV JOJ spáchal sebevraždu.

Bratislava - Slovenský fotbalista Juraj Halenár měl spáchat sebevraždu, uvedla slovenská TV JOJ. Policisté nalezli tělo nejlepšího kanonýra slovenské fotbalové ligy v sobotu odpoledne ve Vrakunském lesoparku v Bratislavě. 

"Přijali jsme oznámení o nálezu těla muže ve Vrakunském lesoparku. Hlídka toto tvrzení následně potvrdila a na místo byl přivolán lékař. Přesné příčiny smrti určí soudní pitva," uvedla pro TV JOJ Veronika Slamková, policejní mluvčí. 

Halenár se pohřešoval od svých pětatřicátých narozenin, které oslavil ve čtvrtek 28. června. Jeho tělo měla identifikovat sestra i bývalí spoluhráči. "Jedná se o pětatřicetiletého muže z Trnavy," potvrdila policie. 

Halenár byl odchovancem Trnavy. Svých největších úspěchů však dosáhl v dresech Petržalky a Slovanu Bratislava. Na svém kontě má dohromady pět mistrovských titulů. V sezoně 2014/2015 se stal se 125 góly historicky nejlepším střelcem slovenské fotbalové ligy.

Po úspěšném ročníku následoval přestup do Sigmy Olomouc. Krátce působil i v maďarské lize a naposledy v regionálním klubu v Rakousku.

Útočník Juraj Halenár zemřel ... V SK Sigma působil v sezoně 2015/2016 Čest jeho památce!

Zveřejnil(a) SK Sigma Olomouc dne 30. June 2018

autor: Sport | 30. 6. 2018 19:50

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama