Bournemouth porazil nováčka z Brightonu a poprvé bodoval. Skalák ani Matějů nebyli v nominaci

15. 9. 2017 23:15
Bournemouth zůstal v tabulce předposlední. Za ním je pouze Crystal Palace, který po změně trenéra zkusí poprvé v sezoně bodovat v sobotu proti Southamptonu.
Hráči Bournemouthu Jordon Ibe a Benik Afobe
Hráči Bournemouthu Jordon Ibe a Benik Afobe | Foto: Reuters

Londýn - Fotbalisté Bournemouthu v 5. kole anglické ligy otočili zápas s nováčkem soutěže Brightonem a po vítězství 2:1 získali první body v sezoně. Utkání rozhodl v 73. minutě zkušený útočník Jermain Defoe svým prvním gólem po letním příchodu ze Sunderlandu.

Brighton bez Jiřího Skaláka a Aleše Matějů, kteří nebyli v nominaci na utkání, vedl od 55. minuty. V 67. minutě vyrovnal Andrew Surman a brzy nato rozjásal domácí fanoušky Defoe.