Čím víc sexu máte, tím lepší jste hráči, vyvrátil Guardiola "celibát" v Manchesteru

Sport Sport
19. 11. 2016 14:20
Respektovaný trenér Pep Guardiola zavedl v Manchesteru City přísná pravidla, ovšem vyvrátil, že by se nějak týkala intimního života hráčů: "Nikdy jsem sex nezakázal, něco takového bych nikdy neudělal. Čím víc ho máte, tím lepší jste hráči."
Pep Guardiola
Pep Guardiola | Foto: Reuters

Praha – "Je nemožné hrát dobrý fotbal, pokud nemáte sex se svým partnerem," prohlásil trenér Manchesteru City Pep Guardiola. Nepřímo tak reagoval na nedávná slova Samira Nasriho, podle něhož respektovaný kouč zavedl přísná pravidla, která se dotkla také intimního života hráčů.

"Trenér třeba nařídil, že se po půlnoci nesmíme věnovat sexu ani v případě, že máme druhý den volno," řekl Nasri francouzské stanici L'Équipe.

Zkušený záložník je momentálně na hostování ve španělské Seville. Manchester po dlouhé době opustil, neboť měl nadváhu, což Guardiola nestrpí. A to není vše. Přísný kouč podle jiných hlasů částečně odepřel svým svěřencům připojení k internetu, aby docílili lepší komunikace, a důrazně jim připomněl, že pizza, některé džusy a těžká jídla rozhodně nepatří do zdravého stravování.

Se sexem však bývalý lodivod Barcelony a Bayernu Mnichov problém nemá. Naopak. "Nikdy jsem ho nezakázal, něco takového bych nikdy neudělal. Čím víc ho máte, tím lepší jste hráči," podotkl.

Je otázka, nakolik Guardiolova filozofie zabírá. Fotbalisté Manchesteru City jsou v domácí lize třetí. Na vedoucí Liverpool sice ztrácí jen dva body, ovšem zezadu na ně dotírá Arsenal a Tottenham.

 

Právě se děje

před 42 minutami

Policie zadržela dvojici podezřelých kvůli střelbě na Třebíčsku

Brněnská zásahová jednotka zadržela na Žďársku dva lidi, které policie hledala kvůli dnešní střelbě na Třebíčsku. Při střelbě ani policejním zásahu nebyl nikdo zraněn. Oba jsou v policejní cele, kde budou pokračovat úkony v trestní řízení, řekla ČTK mluvčí policie Dana Čírtková.

Dvojici policie dopadla v domě nedaleko místa, kde vpodvečer našla odstavené jejich auto. Že po stříbrném Fordu Focus policie pátrá, oznámila na twitteru dnes odpoledne. Předpokládala, že v autě jely tři osoby. Žádala veřejnost o spolupráci při hledání auta. Posádku, která byla ozbrojená, se lidé neměli snažit zastavit.

"Při páchání trestné činnosti majetkového charakteru došlo dnes kolem 14:30 ke střelbě. Při té střelbě nebyl nikdo zraněn, poté pachatelé z místa střelby ujeli," řekla Čírtková ČTK po 18:00. Nejprve policie okolnosti případu neupřesnila vůbec. "Byli ozbrojeni, proto jsme vydali naléhavou výzvu s cílem co nejdřív vozidlo s podezřelými osobami zadržet," řekla Čírtková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy