Aktualizováno 28. 10. 2021 8:59
Fotbalisté Bayernu Mnichov utrpěli svou nejvyšší porážku v Německém poháru v historii, když podlehli na hřišti Borussie Mönchengladbach 0:5. Stejně jako loni vypadli ze soutěže již ve druhém kole.
Podívejte se na sestřih utkání mezi Mönchengladbachem a Bayernem | Video: Associated Press

Vedoucí tým bundesligy inkasoval od dvanáctého celku tabulky již ve druhé minutě. Po 21 minutách Bayern prohrával 0:3, když se dvakrát trefil Bensebaíní.

Po přestávce dokonal zkázu favorita, kterému kvůli koronaviru opět chyběl trenér Nagelsmann, dalšími dvěma brankami Embolo. Mönchengladbach uspěl proti Bayernu v poháru až na sedmý pokus.

Leverkusen bez zraněného útočníka Patrika Schicka neuspěl proti Karlsruhe a druholigovému soupeři podlehl 1:2.