Barcelonu nerozházelo skóre 0:2 ani penalta. Granadu dorazil výstavní trefou Alba

3. 2. 2021 23:29
Barcelona ve středečním čtvrtfinále španělského poháru Copa del Rey porazila Granadu 5:3, ačkoliv ještě v 88. minutě prohrávala 0:2.
Hráči Barcelony se radují z postupu přes Granadu. Jordi Alba k tomu přispěl dvěma góly. | Foto: Reuters

V posledních minutách zápasu ale skóre vyrovnali svými brankami Jordi Alba a Antoine Griezmann a šlo se do prodloužení. V něm se nejprve znovu trefil Griezmann, jenže Granada následně srovnala z penalty po ojedinělém výpadu vpřed.

Barcelonu, která celý zápas dominovala, ale inkasovaná branka nezastavila. V druhé části prodloužení přidala ještě další dva zásahy do černého, přičemž závěrečná trefa Jordi Alby možná bude kandidovat na gól roku.

Podívejte se na branku Jordi Alby, která pečetila skóre zápasu mezi Barcelonou a Granadou na 5:3:

Kromě Barcelony už do semifinále Copa del Rey postoupily FC Sevilla a Levante, ve čtvrtek se bude hrát poslední čtvrtfinále mezi Betisem a Bilbaem.

Fotbalový Španělský pohár - čtvrtfinále:

Levante - Villarreal 1:0 po prodl.

Branka: 120.+1 Roger.

Grenada - Barcelona 3:5 po prodl.

Branky: 33. Kenedy, 47. Soldado, 103. Fede z pen. - 90.+2 a 113. Alba, 88. vlastní Escandell, 100. Griezmann, 108. De Jong.