Barák debutoval za Veronu při bezbrankové remíze s AS Řím

19. 9. 2020 23:15
Český fotbalista Antonín Barák poprvé nastoupil za Hellas Verona. Reprezentační záložník při bezbrankové remíze s AS Řím v úvodním kole italské ligy přišel na hřiště v 66. minutě.
Stadio Marc'Antonio Bentegodi ve Veroně, domácí hřiště Helllasu Verona
Stadio Marc'Antonio Bentegodi ve Veroně, domácí hřiště Helllasu Verona | Foto: Reuters

Ve Veroně se hned třikrát ozvalo břevno. Trefili ho domácí Adrien Tameze a Federico Dimarco a do brankové konstrukce zamířil také římský Leonardo Spinazzola.

Pětadvacetiletý Barák v týdnu přišel do Hellasu na roční hostování s automatickou opcí na přestup v hodnotě deset milionů eur (267 milionů korun). Minulou sezonu bývalý hráč Slavie nebo Příbrami strávil v Lecce, které sestoupilo do druhé ligy.

Vítězně odstartovala nový ročník Fiorentina a na svém stadionu zdolala FC Turín 1:0 gólem Gaetana Castrovilliho ze 78. minuty. Třiadvacetiletý záložník poprvé skóroval v Serii A.