Bacha, Guardiola jde! Klopp pobavil útěkem před velkým rivalem

Rudolf Černík
13. 11. 2019 12:22
V neděli se střetli ve vyhroceném šlágru fotbalové Premier League, o pár hodin později se Jürgen Klopp a Pep Guardiola potkali znovu.
Jürgen Klopp a Pep Guardiola při nedělním šlágru anglické ligy Liverpool - Manchester City
Jürgen Klopp a Pep Guardiola při nedělním šlágru anglické ligy Liverpool - Manchester City | Foto: Reuters

A Klopp ukázal, že po vítězství 3:1 svého Liverpoolu nad Manchesterem City je ve vynikající náladě. Když přicestoval na summit trenérů předních fotbalových klubů, který ve Švýcarsku uspořádala UEFA, pobavil německý kouč hlouček novinářů, jenž ho zastavil.

"Co Pepe? Mluvil jste s ním?" přiletěla na Kloppa otázka. "Pepe? Kdo je Pepe?" nechápal nejprve kouč Liverpoolu. "Pepe Guardiola," vysvětloval žurnalista, který použil špatnou zkráceninu rivalova křestního jména. "Jo, Pep," pochopil Klopp. "To je Pepe tady?" smál se Klopp. "Samozřejmě, mluvili jsme spolu. Proč bychom spolu nemluvili?" divil se.

Jenže o kom se mluvívá, nedaleko bývá, a tak se v pozadí vynořil právě zmiňovaný stratég Manchesteru City. Klopp se otočil přes rameno, uviděl zachmuřeného soupeře, spiklenecky k novinářům zašeptal "Pep Guardiola jde!" a raději po anglicku zmizel…

Zatímco Klopp může podobnými vtípky hýřit, neboť Reds zvládli šlágr a vedou tabulku anglické ligy o osm bodů, Guardiola má k žertům daleko. Prohru na Liverpoolu neunesl, vinil z ní rozhodčí a svět obletělo video, na němž teatrálně třese arbitrům rukama se slovy "Díky moc"

 

Právě se děje

Další zprávy