Atlético se po výhře nad Huescou posunulo na třetí místo, nováčkovi se nedaří

26. 9. 2018 0:08
Atlético Madrid porazilo v 6. kole La Ligy nováčka z Huescy 3:0 a je na třetím místě. Barcelona a Real však mají náskok dvou bodů a zápas k dobru.
Antoine Griezmann z Atlética bojuje o míč s Rubenem Semedem z Huescy.
Antoine Griezmann z Atlética bojuje o míč s Rubenem Semedem z Huescy. | Foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Atlética Madrid v dnešním utkání šestého kola španělské ligy porazili 3:0 nováčka Huescu. V tabulce se posunuli na třetí místo s dvoubodovou ztrátou na vedoucí dvojici Barcelona a Real Madrid, oba favorité ale mají o zápas méně.

Atlético udrželo domácí neporazitelnost díky povedené sedmnáctiminutovce, ve které v prvním poločase dalo všechny branky. Nejprve v 16. minutě otevřel skóre Antoine Griezmann a pak se v rozmezí čtyř minut prosadili Thomas Partey a Koke, kteří hostujícího brankáře zaskočili střelami z dálky.

Zatímco Atlético vyhrálo podruhé za sebou bez inkasované branky, Huesca utrpěla čtvrtou porážku v řadě a potřetí za sebou vyšla střelecky naprázdno.

Španělská fotbalová liga - 6. kolo:

Espaňol Barcelona - Eibar 1:0 (68. Hermoso), San Sebastian - Vallecano 2:2 (5. Bautista, 78. Willian José - 31. Advíncula, 36. Trejo z pen.), Atlético Madrid - Huesca 3:0 (16. Griezmann, 29. Partey, 33. Koke).