AS Řím bez zraněného Schicka porazil Boloňu a je pátý

18. 2. 2019 23:05
Fotbalisté AS Řím bez zraněného útočníka Patrika Schicka v dohrávce 24. kola italské ligy porazili 2:1 Boloňu a jsou v tabulce pátí bod za AC Milán. V hostujícím týmu, jenž zůstal na sestupové osmnácté příčce, se na trávník z lavičky nedostal záložník Ladislav Krejčí.
Fotbalisté AS Řím.
Fotbalisté AS Řím. | Foto: Reuters

Římané zvítězili stejným rozdílem jako minulý týden v Lize mistrů nad Portem. Skóre otevřel devět minut po přestávce z penalty Aleksandar Kolarov a druhý gól přidal v 73. minutě z voleje Federico Fazio. Za Boloňu snížil v závěru po individuální akci Nicola Sansone, domácí si však druhou ligovou výhru za sebou vzít nenechali.

Český reprezentační útočník Schick je kvůli problémům se stehenním svalem na marodce už týden a zhruba stejnou dobu by ještě měl být mimo hru.